↑ Zpět na Píší jinde

Příspěvky na National Geographic

Sdílejte...Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Facebook0Share on LinkedIn0Share on Tumblr0Email this to someoneBuffer this page

Podívejte se na přehled posledních článků na stránce National Geographic.

 • FOTOGALERIE: Z Prahy až do Mongolska aneb Návrat čtyř divokých klisen do přírody


  Už posedmé odstartoval z pražských Kbel vojenský letoun CASA s koňmi Převalského na palubě, aby za pouhých 24 hodin později přistál v Mongolsku. Počet koní přepravených v rámci projektu Zoo Praha tak stoupl na dvacet sedm.
 • Chuť žít


  Více než 100 uprchlíků na gumových a dřevěných lodí zachránila během jednoho dne humanitární loď Vos Hestia. Většina přistěhovalců pochází z Bangladéše. Doufají, že když se dostanou do mezinárodních vod Středozemního moře, pomoc přijde.
 • Meditace a jóga mění naše DNA


  Jógová studia a meditační centra si už dlouho nemůžou stěžovat na nedostatek klientů. Někdo je navštěvuje, protože si myslí, že jde s dobou. Převážná většina lidí v nich ale hledá zklidnění a dosáhnutí vyrovnanosti. Jedna několikaletá vědecká studie jim teď dává za pravdu.
 • Putování za potravou


  Největší hromadný přesun suchozemských savců zachytil před pár dny v Africe německý fotograf Ingo Gerlach.
 • Po šesti letech snahy světový úspěch aneb 16 malých krokodýlů z Protivína


  V jižních Čechách slaví! V Krokodýlí zoo v Protivíně se povedl první odchov kriticky ohroženého gaviála indického na světě mimo jeho domovinu. Ředitel zoo Miroslav Procházka už ví, co je kromě trochy chovatelského štěstí potřeba.
 • Setkání drsných


  Po roce je tady opět setkání příznivců jízdy mimo cesty - těch, kteří se nebojí cestovat na vlastní pěst i do drsnějších míst. Již tuto sobotu 17. června se v Přešticích u Plzně koná 16. ročník Land Rover Cupu pro všechny, jimž učarovala britská terénní legenda.
 • Obsah časopisu - červen 2017


 • Inženýr z Tchaj-wanu začal po amputaci předloktí vyrábět protézy na 3D tiskárně


  Chang Hsien-Liang se zranil při práci v továrně na razítka. Po nehodě vyzkoušel dvě umělé náhrady, ale nebyl spokojený s tím, co nabízely. Rozhodl se proto vyrobit si bionickou ruku pomocí technologie 3D tisku.
 • Přírodě navzdory


  Světový den životního prostředí (5. 6.) nám od roku 1972 připomíná, jak důležité je chránit Zemi. Letošním tématem je bližší spojení s přírodou. Jak moc jsme se jí vzdálili, ukazuje obrázek muže z indického Chandigarhu, který se brodí plastovými lahvemi.
 • Studie odhalují, jak moc nám telefony ničí soukromý život


  Průměrný uživatel chytrého telefonu zkontroluje svůj mobil stopadesátkrát denně. Závislost zvaná nomofobie, se kterou se potýkají nejen mladí lidé, začíná ovlivňovat i kvalitu partnerských vztahů.
Zatím nebylo hlasováno.

Hlasujte

Permanent link to this article: https://exospace.cz/pisi-jinde/national-geographic/

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Sledujte nás na našich kanálech

Forum ExoSpace.cz
Facebook
RSS
Google+
Twitter
YouTube
Napište nám
SlideShare