«

»

Pro 24 2016

Testujte s námi LibreOffice 5.3!

Chystaná verze LibreOffice 5.3, jejíž vydání se očekává na přelomu ledna a února 2017, bude přelomová. Těšit se můžete na redesignované uživatelské rozhrané, možnost podpisu PDF souborů, přidání ribbonu, známého z Microsoft Office, vylepšený správce doplňků a kontingenční tabulky a spousty a a spousty dalších novinek a vylepšení. Aby se zajistilo, že vše správně funguje, je třeba novou verzi otestovat. Využijte vánočního volna a co nejdůkladněji jednotlivé programové moduly otestujte. Stahovat můžete z těchto stránek:

Jelikož se jedná o beta verzi (ne Release Candidate), můžete si ji nainstalovat paralelně spolu se stávající stabilní.

Pokud narazíte na problém, nezapomeňte jej reportovat v buggzile LibreOffice. Jen nahlášené chyby budou řešeny. Pomáhejte tak spoluvyvíjet po Linuxu největší svobodný projekt na světě!

O autorovi

Redakce ExoSpace.cz

Redakce ExoSpace.cz je nezávislý magazín zaměřený na popularizaci astronomie, kosmonautiky, fyziky, svobodného softwaru, podzemních a vojenských prostor a osoby a díla Jaroslava Foglara. Byla založena v dubnu 2013. Dnes provozuje stránku na webu, fóru a Facebooku, má účet na Twitteru, Telegramu a Youtube. Spolupracuje s řadou redakcí a sdružení. Někteří členové ExoSpace.cz jsou zároveň redaktory OpenOffice.cz a LinuxEXPRES a čestným členem redakce je vedoucí sdružení CMA Ladislav Lahoda a bývalý šéfredaktor LinuxEXPRES.cz a OpenOffice.cz Lukáš Jelínek.

Členové redakce pracují zdarma, nejsou nijak odměňováni a nejsme výdělečnou redakcí.

Permanent link to this article: https://exospace.cz/testujte-nami-libreoffice-5-3/

Napsat komentář

dialog-information.png
Uvítáme všechny komentáře na téma článku. Nevhodné příspěvky a spamy jsou moderovány. Moderaci provádí členové redakce ExoSpace.cz.


Pravidla pro psaní komentářů

1. Diskutující je povinen dodržovat zákony České republiky. Je zakázána jakákoliv propagace nezákonných činností.
2. Diskutující se k sobě chovají slušně. Neurážejte ostatní uživatele.
3. Snažte se nerozpoutávat hádky a nezapojujte se do nich.
4. Je zakázána jakákoliv reklama či inzerce.
5. Snažte se vyvarovat off-topic (mimo téma) příspěvků.
 

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML štítky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>