«

»

Bře 07 2017

Zveme vás na výstavu Tajomstvá nočnej oblohy

V termíne od 15. 3. 2017 do 9. 4. 2017 sa bude v Púchove konať najväčšia slovenská výstava fotografií s astronomickou tématikou Tajomstvá nočnej oblohy. Fotografie od nadaných fotografov zo Slovenska aj Českej republiky budú inštalované vo vestibule Divadla Púchov.

Ako už samotný názov naznačuje, táto unikátna výstava si kladie za cieľ vtiahnuť návštevníkov do vesmírneho diania, dovoliť im odpútať sa nachvíľku od pozemských problémov a cez objektívy desiatich fotografov so svetovým renomé odhaliť tajomstvá nočnej oblohy. Výstava ponúka viac ako 100 fotografií objektov Slnečnej sústavy, vzdialeného vesmíru, hmlovín a galaxií, ale aj fotografií nočnej hviezdnatej krajiny. Výstava chce tiež poukázať aj na problém tzv. svetelného znečistenia.

vystava-peak

Púchovský eko–astro klub o. z.

O autorovi

Redakce ExoSpace.cz

Redakce ExoSpace.cz je nezávislý magazín zaměřený na popularizaci astronomie, kosmonautiky, fyziky, svobodného softwaru, podzemních a vojenských prostor a osoby a díla Jaroslava Foglara. Byla založena v dubnu 2013. Dnes provozuje stránku na webu, fóru a Facebooku, má účet na Twitteru, Telegramu a Youtube. Spolupracuje s řadou redakcí a sdružení. Někteří členové ExoSpace.cz jsou zároveň redaktory OpenOffice.cz a LinuxEXPRES a čestným členem redakce je vedoucí sdružení CMA Ladislav Lahoda a bývalý šéfredaktor LinuxEXPRES.cz a OpenOffice.cz Lukáš Jelínek.

Členové redakce pracují zdarma, nejsou nijak odměňováni a nejsme výdělečnou redakcí.

Permanent link to this article: https://exospace.cz/zveme-vas-vystavu-tajomstva-nocnej-oblohy/

Napsat komentář

dialog-information.png
Uvítáme všechny komentáře na téma článku. Nevhodné příspěvky a spamy jsou moderovány. Moderaci provádí členové redakce ExoSpace.cz.


Pravidla pro psaní komentářů

1. Diskutující je povinen dodržovat zákony České republiky. Je zakázána jakákoliv propagace nezákonných činností.
2. Diskutující se k sobě chovají slušně. Neurážejte ostatní uživatele.
3. Snažte se nerozpoutávat hádky a nezapojujte se do nich.
4. Je zakázána jakákoliv reklama či inzerce.
5. Snažte se vyvarovat off-topic (mimo téma) příspěvků.
 

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML štítky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>