«

»

Srp 28 2015

Jak vypadá vaše pracovní plocha?

tux_astronautRedakce ExoSpace.cz vyhlašuje soutěž Jak vypadá vaše pracovní plocha? Účelem je vybrat pracovní plochu uživatelů Linuxu, která připadá čtenářům nejhezčí, nejzajímavější. Čí  plocha zvítězí?

Používáte operační systém GNU/Linux? Pochlubte se svou pracovní plochou! Zašlete nám její obrázek, a to nejlépe takový, který bude obsahovat i nějaká otevřená okna, aby byly vidět použité barvy, nejen vaše tapeta a widgety na ploše! Obrázek nebo obrázky nám zašlete na adresu soutez@exospace.cz. Později se zde objeví anketa s možností hlasování.

Za zaslané obrázky děkujeme. Vaše e-mailové adresy nebudou použity k rozesílání reklam či jiného nevyžádaného materiálu a nebudou nikomu předávány dále.

Měly by se postavy Rychlých šípů stát maskotem dalšího letu A. Feustela?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

O autorovi

Redakce ExoSpace.cz

Redakce ExoSpace.cz je nezávislý magazín zaměřený na popularizaci astronomie, kosmonautiky, fyziky, svobodného softwaru, podzemních a vojenských prostor a osoby a díla Jaroslava Foglara. Byla založena v dubnu 2013. Dnes provozuje stránku na webu, fóru a Facebooku, má účet na Twitteru, Telegramu a Youtube. Spolupracuje s řadou redakcí a sdružení. Někteří členové ExoSpace.cz jsou zároveň redaktory OpenOffice.cz a LinuxEXPRES a čestným členem redakce je vedoucí sdružení CMA Ladislav Lahoda a bývalý šéfredaktor LinuxEXPRES.cz a OpenOffice.cz Lukáš Jelínek.

Členové redakce pracují zdarma, nejsou nijak odměňováni a nejsme výdělečnou redakcí.

Permanent link to this article: https://exospace.cz/jak-vypada-vase-pracovni-plocha/

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Forum ExoSpace.cz
Facebook
RSS
Twitter
YouTube
Napište nám
SlideShare
Telegram