«

»

Dub 28 2014

ExoSpace na LinuxEXPRESu

Jexo_v_leednou z redakcí, s níž spolupracujeme, je LinuxExpres.cz. Dnes na tomto portále vyšel náš článek o využití svobodného softwaru při naší práci na ExoSpace Použití svobodného softwaru v praxi – ExoSpace. Přečtěte si ho, podíváte se tak více do zákulisí činnosti naší redakce a dovíte se tak detaily, které jinak nezveřejňujeme.

 

Dále si vás dovolujeme upozornit na chystaný článek – reportáž z dalších dnů na Kosmos-News Party, největší středoevropské konferenci věnované kosmonautice. Věřte, že bude co číst a na co se dívat. Veškeré pořízené fotky z akce rovněž zpřístupníme na našem FTP.

O autorovi

Petr Valach

Šéfredaktor ExoSpace.cz

Věnuji se astronomii, fyzice, kosmonautice, svobodnému softwaru. Řadu let, cca 15, publikuju na internetu (jsem redaktorem OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz) a příležitostně v tištěných médiích. V redakci mám na starosti správu webu, fóra, komunikaci s veřejností, školení redaktorů a podílím se na chodu stránky na Facebooku. Zodpovídám za celkový chod redakce a za to, aby vše správně fungovalo.

Permanent link to this article: https://exospace.cz/exospace-na-linuxexpresu/

Napsat komentář

dialog-information.png
Uvítáme všechny komentáře na téma článku. Nevhodné příspěvky a spamy jsou moderovány. Moderaci provádí členové redakce ExoSpace.cz.


Pravidla pro psaní komentářů

1. Diskutující je povinen dodržovat zákony České republiky. Je zakázána jakákoliv propagace nezákonných činností.
2. Diskutující se k sobě chovají slušně. Neurážejte ostatní uživatele.
3. Snažte se nerozpoutávat hádky a nezapojujte se do nich.
4. Je zakázána jakákoliv reklama či inzerce.
5. Snažte se vyvarovat off-topic (mimo téma) příspěvků.
 

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML štítky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>