«

»

Led 21 2014

Zajímá vás svobodný software? Pište o něm!

Redakce portálu openoffice.cz hledá do svých řad nadšené kolegy/kolegyně pro psaní článků věnovaných programům OpenOffice a LibreOffice!! Využijte šance takříkajíc “držet prst na tepu doby” a spoluvytvářet stav uvědomění lidí nejen v Česku o těchto dvou programových balících. Těšit se můžete na podporu (nikdo vás v tom nenechá o samotě) a pomoc. Ale hlavně je to práce, která je nesmírně užitečná! Vždyť naše články jsou citovány na Wikipedii a dá se říci, že jako autoři byste neměli konkurenci…

aoo libreoffice_logo_0

Zároveň vás zveme do redakce LinuxExpres, jedinečného webu s obecnějším zaměřením na svobodný software. Takže pozor, nemusíte psát jen o Linuxu, můžete i o aplikacích pro něj a o veškerém dění kolem svobodného a otevřeného softwaru!

le

Někteří členové naší redakce jsou zároveň redaktory OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz.

Projekt linuxové distribuce Mandriva povstává z mrtvých. A je třeba o tom dát vědět! Z tohoto důvodu dochází ke vzkříšení již téměř zapomenutého webu mandrivalinux.cz! Máme zájem i o autory, kteří budou sledovat vývoj této vzkříšené linuxové distribuce. Patříte mezi ně? Přihlaste se a připojte se k nám!

mandriva

Články jsou honorované, ne nijak dramaticky, ale rozhodně ani po této stránce pro vás spolupráce s námi nebude urážkou, ba naopak! A pamatujte zlaté heslo redaktorů: Čím víc toho děláte a píšete, tím víc vás to baví.

V případě zájmu kontaktujte šéfredaktora Lukáše Jelínka.

O autorovi

Redakce ExoSpace.cz

Redakce ExoSpace.cz je nezávislý magazín zaměřený na popularizaci astronomie, kosmonautiky, fyziky, svobodného softwaru, podzemních a vojenských prostor a osoby a díla Jaroslava Foglara. Byla založena v dubnu 2013. Dnes provozuje stránku na webu, fóru a Facebooku, má účet na Twitteru, Telegramu a Youtube. Spolupracuje s řadou redakcí a sdružení. Někteří členové ExoSpace.cz jsou zároveň redaktory OpenOffice.cz a LinuxEXPRES a čestným členem redakce je vedoucí sdružení CMA Ladislav Lahoda a bývalý šéfredaktor LinuxEXPRES.cz a OpenOffice.cz Lukáš Jelínek.

Členové redakce pracují zdarma, nejsou nijak odměňováni a nejsme výdělečnou redakcí.

Permanent link to this article: https://exospace.cz/zajima-vas-svobodny-software-piste-o-nem/

Napsat komentář

dialog-information.png
Uvítáme všechny komentáře na téma článku. Nevhodné příspěvky a spamy jsou moderovány. Moderaci provádí členové redakce ExoSpace.cz.


Pravidla pro psaní komentářů

1. Diskutující je povinen dodržovat zákony České republiky. Je zakázána jakákoliv propagace nezákonných činností.
2. Diskutující se k sobě chovají slušně. Neurážejte ostatní uživatele.
3. Snažte se nerozpoutávat hádky a nezapojujte se do nich.
4. Je zakázána jakákoliv reklama či inzerce.
5. Snažte se vyvarovat off-topic (mimo téma) příspěvků.
 

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML štítky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Forum ExoSpace.cz
Facebook
RSS
Twitter
YouTube
Napište nám
SlideShare
Telegram